Gry VR

Elven Assassin

Gracze wcielają się w łuczników i bronią swojej twierdzy przed najazdem orków, smoków i wszystkiego co złe. Fale wrogów stają się coraz większe i niebezpieczne z każdą turą. Poza trybem obrony, gracze mają również możliwość postrzelania do siebie nawzajem w trybie Player vs Player.

ilość graczy: 1-4
tryby gry: kooperacja / konkurencja

Elven Assassin

Beat Saber

Niesamowicie popularna gra rytmiczna na VR, w której w rytm muzyki przecinamy lecące w naszym kierunku kwadraty. Brzmi banalnie, jednak w połączeniu z najpopularniejszymi hitami muzycznymi, potrafi zapewnić niesamowitą frajdę, wciągając na długie godziny.

 • ilość graczy: 1-4
 • tryby gry: konkurencja
Beat saber

Serious Sam VR

Serious Sam jest klasyczną serią strzelanek pierwszoosobowych w której gracz, dysponując dużym arsenałem wszelkiego typu broni, musi stawiać czoła falom kosmitów, pająków, robotów, szkieletów i bóg wie czego jeszcze. Natychmiastowe rzucenie się w wir akcji, bez konieczności przeładowywania broni, jest wręcz idealne żeby odreagować długi dzień w szkole lub pracy.

 • ilość graczy: 1-2
 • tryby gry: kooperacja
Serious Sam VR

Pavlov VR

Niesamowicie realistyczna strzelanka przypominająca gry typu Counter Strike lub Call of Duty. Główną mechaniką wyróżniającą grę jest obsługa broni, o ile w typowych grach na Pc i konsole przeładowanie jest kwestią kliknięcia jednego przycisku, tutaj musisz z karabinu wyciągnąć pusty magazynek i zastąpić go  kolejnym, tak samo trzeba przeryglowywać karabiny snajperskie czy pompować strzelby.

 • ilość graczy: 1-8
 • tryby gry: turniejowy, gun game, deadmatch, itp.
Pavlov Vr

Furious Seas

Gracz przyjmuje rolę kapitana statku stacjonującego na niebezpiecznym morzu. Poza waszymi okrętami, okolice patrolują floty pirackie, które stanowią główne zagrożenie dla nieświadomych marynarzy. Jednostka gracza jest wyposażona w dwie armaty, mogące strzelać różnymi typami amunicji. Marynarze na pokład, stery w dłoń i do boju.

 • ilość graczy: 1-4
 • tryby gry: kooperacja, przetrwanie
Furious Seas

Arizona Sunshine 

Post apokaliptyczny świat opanowany przez zombie czeka na graczy gotowych odkryć jego tajemnice. Ocalali muszą zmierzyć się z armią setek nieumarłych, nieprzyjaznym klimatem i wiecznie kończącą się amunicją. Brakuje tylko piachu w zębach i nieznośnego gorąca.

 • ilość graczy: 1-4
 • tryby gry: kampania (1-2 graczy), horda
arizona sunshine

Richie's Plank Experience

Stoisz na desce, mniej więcej 80 pięter nad ruchliwą ulicą. Dłonie się pocą, nogi uginają.  Richie's Plank Expierience jest symulatorem skoków z wysokości, sprawdzającym umiejętności przełamywania lęków. Świetny sposób zakończenia mniejszych spotkań towarzyskich czy imprez integracyjnych. Poza skokiem dostępne są też minigierki przeznaczone głównie dla młodszych graczy.

 • ilość graczy: 1
 • tryby gry: deska, skypaint, hero academy
Plank

SuperHot VR

Bardzo rozpoznawalna jednoosobowa gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad czasem i otoczeniem. Wrogowie, pociski i noże ruszają się tylko jak ty się ruszasz, co daje ci czas na planowanie akcji. Pokoje wypełnione przeciwnikami, ostrymi obiektami i bronią palną zapewniają zabawę na długie godziny.

 • ilość graczy: 1
 • tryby gry: kampania
superhot

After the fall

Akcja rozgrywa się w alternatywnym roku 2005, dwadzieścia lat po wybuchu epidemii zombie. Gracze przemierzają zmrożone ruiny Los Angeles i wcielają się w jednego z nielicznych ocalałych ukrywających się głęboko pod powierzchnią miasta. Do przetrwania i walki z monstrami używają oni gadżetów i broni ocalałej z lat 80.

 • ilość graczy: 1-4
 • tryb gry: kampania
After the Fall

Powyższa lista przedstawia najbardziej popularne gry. W naszej ofercie znajdziecie też dwadzieścia gier z trybem jednoosobowym. Jeśli zastanawiasz się czy konkretna gra której chcesz spróbować jet dostępna, nie bój się zadzwonić do salonu lub napisać do nas na messengerze. Rozgrywka smakuje najlepiej, kiedy możesz dzielić się
wrażeniami z innymi. Na koniec porównaj swoje wyniki z innymi graczami i sprawdź, kto wypadł najlepiej w rywalizacji. Jeżeli jednak jesteś samotnym wilkiem, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ruszył do akcji w pojedynkę.

W salonie Good Game VR znajduje się osiem boksów. Z każdego stanowiska może korzystać jedna osoba. Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy wydajne komputery wyposażone w podzespoły najnowszej generacji. Dzięki temu nawet najbardziej wymagające gry działają bez zarzutów. Głównym elementem ekwipunku są oczywiście gogle HTC Vive, które uchodzą za jedno z najlepszych urządzeń w swojej kategorii. Wszystkie wymienione atrakcje są do Twojej dyspozycji. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i zarezerwować dogodny termin. Pamiętaj, że to nie jest zwykła gra wideo. Podczas rozgrywki jesteś cały czas w ruchu i można się solidnie zmęczyć. W związku z tym polecamy założyć wygodne obuwie, aby czuć się swobodnie i komfortowo.