Kontakt

LOKALIZACJA
Centrum Avenida
ul. Matyi 2, 61-586 Poznań
(2 piętro, nad fontanną, naprzeciw strefy restauracyjnej)
SALON GOOD GAME VR
Rezerwacja/Salon: 664 133 082
INFORMACJE
salon@goodgamevr.pl

fmovies
map embed iframe

Skontaktuj się z nami!

Znasz to uczucie, kiedy gra wciąga Cię tak bardzo, że zapominasz o otaczającym świecie? Mamy dla Ciebie coś jeszcze lepszego. Odwiedź nasz salon VR i daj się porwać w niezapomnianą podróż po wirtualnym świecie. Możesz uratować ludzkość przed hordą zombie, bronić królestwa przed inwazją orków albo wyruszyć na podbój przestworzy. Wystarczy, że założysz gogle, aby znaleźć się w centrum wydarzeń i przeżyć to wszystko na własnej skórze.

W ciągu ostatnich lat odwiedziliśmy masę zagranicznych salonów, w których urzekły nas reakcje uczestników zabawy. Ludzie cieszyli się, krzyczeli, odczuwali niepokój, ale przede wszystkim czerpali masę frajdy. Swoich sił próbowali wszyscy, niezależnie od wieku. Przeważali młodzi, ale nie brakowało również starszych śmiałków. Wtedy zakochaliśmy się w grach VR i obiecaliśmy sobie, że spróbujemy przekonać Polaków do naszej pasji.

Aby przetrwać na placu boju i uzyskać najwyższy wynik, musisz całkowicie skupić się na rozgrywce. Dzięki temu gry osadzone w wirtualnej rzeczywistości stanowią świetny sposób na relaks. Możesz spróbować swoich sił w pojedynkę albo przystąpić do rywalizacji w trybie wieloosobowym. W większej grupie zawsze będzie raźniej, więc zapraszamy wraz ze znajomymi albo rodzinami. Niektórzy odwiedzali nas nawet z dziadkami. Wiek nie gra roli, liczy się tylko dobra zabawa!